picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kolczyki srebrne, znacie sklep ?

kolczyki srebrne, znacie sklep ?

Poszukuje jakiś bardzo modnych kolczyków nausznic ze srebra w dobrej cenie. Jeśli znacie jakiś bardzo dobrze zaopatrzony sklep internetowy to dajcie mi znać.

serwus45

Posty: 1

 
Biżuteria srebrna dla mnie jest bardzo ciekawą ozdobą. Mam ją, na co dzień jak i od święta. Wystarczy wszystko sobie przeanalizować i wybrać taką ofertę, jaka według nas jest najbardziej atrakcyjna. Nie zajmie to wiele czasu, a dotrzemy do najpiękniejszych wzorów ze srebrną biżuterią. Warto sobie to sprawdzić.

frezzzer

Posty: 7

 
Propozycji jest rzeczywiście niezwykle sporo, wobec tego jestem zawsze zadowolona z robienia zakupów w Internecie. Nie lubię biegać po normalnych sklepach i wszystkiego szukać.

saradonin

Posty: 22

 
Mam dużo kolczyków srebrnych, ale jak pojawia się coś interesującego na rynku to zaraz po to sięgam. Lubię być na bieżąco z nowościami, jakie pojawiają się na rynku i Wam również to radzę. Wybierzcie się do sklepu internetowego, bowiem to nie zajmuje dużo czasu, a przekonacie się, co się teraz nosi na świecie.

Marioleczka

Posty: 5

 
Ofertę z kolczykami nausznicami srebrnymi proponuje sklep online https://hurt.falana.pl/nausznica-srebrna-gladka-srebro-925-k1891-0-5g-p-4231.html. Byłam tutaj i jestem niezmiernie zadowolona z oferty, jaką znalazłam. Zajrzyjcie to same się przekonacie jak to wszystko wygląda.

Damiano

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to w hurtowni biżuterii można odszukać duży wybór wszystkiego. Nie pamiętam, ale taka hurtownia chyba obsługuje też klientów indywidualnych, dlatego każdy, jeżeli tam zajrzy to na pewno znajdzie coś dla siebie. Stawiają przede wszystkim na srebro próba, 925 czyli takie, jakie jest uważane za najlepsze.

żabka45

Posty: 6

 
Mam różne rodzaje biżuterii i myślę, że taki pomysł jest najlepszy. W ten sposób można być przygotowaną na każdą nadarzającą się okazję w naszym życiu.

pawel-2910

Posty: 2

 
Trzeba wiedzieć, jaki sklep internetowy odwiedzić, bo nie każdy jest bardzo dobrze zaopatrzony. Sprawdzamy nie tylko ceny, ale również jakość tego, co oferuje, a wtedy wybierzemy to, co dla nas będzie najlepsze.

Laleczka

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture