picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gadżety reklamowe z własnym logo, szukam

gadżety reklamowe z własnym logo, szukam

Nie wiem, które z gadżetów reklamowych z logo wybrać na konferencje? Jeśli wiecie coś o tym to dajcie znać. Byłoby dobrze gdyby to było coś nie za drogiego, ale skutecznego.

Alim45

Posty: 1

 
Na targach czy konferencjach nawet jakieś drobne gadżety reklamowe z własnym logo dobrze się rozchodzą. Ludzie lubią dostawać coś za darmo, dlatego trzeba wykorzystać okazję, aby im to wszystko dać. Nie zapłacimy dużo, ale zyskamy wiele. Właśnie tak to wygląda w naszej firmie, która, na co dzień korzysta z gadżetów reklamowych.

nantusia

Posty: 5

 
Według mnie promowanie się z wykorzystaniem gadżetów reklamowych to znakomity pomysł. Są tańsze i droższe gadżety, co pozwala na ich dopasowanie pod klienta.

drusert

Posty: 17

 
Uważam, że warto inwestować w zakup gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem, bo to opłacalne. Dużo nie wydamy, ale im więcej gadżetów uda się rozdać wśród klientów tym bardziej będziemy zadowoleni. Uda nam się wtedy zbudować z nimi więź i na pewno o wiele lepiej będą postrzegać naszą firmę.

@_yyy111

Posty: 6

 
Wiele można znaleźć informacji o gadżetach reklamowych z własnym nadrukiem, dlatego trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie. Znajdziemy dokładnie to, czego szukamy.

CzeX

Posty: 23

 
Mnóstwo można znaleźć informacji o gadżetach reklamowych z własnym nadrukiem, dlatego trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie. Odnajdziemy dokładnie to, czego szukamy.

benia

Posty: 3

 
Na stronie https://lowicz24.eu/artykul/jak-promowac-firme/1242144 znajdziecie niezmiernie mnóstwo przydatnych informacji o gadżetach reklamowych z logo. Polecam tam zajrzeć.

Ycomojo

Posty: 2

 
Mogę w stu procentach polecić korzystanie z gadżetów reklamowych do promowania firmy. Można to wykorzystać na eventach, konferencjach jak i na co dzień w własnej firmie, dlatego myślę, iż to jest znakomity pomysł na promocję.

pawel253

Posty: 3

 
Na targach czy konferencjach nawet jakieś małe gadżety reklamowe z własnym logo dobrze się rozchodzą. Ludzie lubią dostawać coś za darmo, dlatego trzeba wykorzystać okazję, aby im to wszystko dać. Nie zapłacimy mnóstwo, ale zyskamy sporo. Właśnie tak to wygląda w naszej firmie, która, na co dzień korzysta z gadżetów reklamowych.

Damiano2

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture