picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

na sprzedaż przenośny garaż Węgry, gdzie szukać ?

na sprzedaż przenośny garaż Węgry, gdzie szukać ?

Hej. Chciałbym zamówić podwójny przenośny garaż na swoją działkę. Tylko, że mieszkam na Węgrzech i zastanawiam się czy z Polski jest ktoś, kto obsługuje te rejony?

BBGGRR2

Posty: 1

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Posty: 3

 
Aby się dowiedzieć, jakie są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i należałoby skontaktować się w tej sprawie z firmą.

alitomm

Posty: 3

 
Wydawać by się mogło, że odległość jest zbyt duża, ale jak się tak popatrz na Małopolskę to stąd na Węgry nie jest wcale daleko. Nie ma, zatem się, co dziwić, że polskim firmom opłaca się tam jechać i zawozić garaże.

syrena88

Posty: 9

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Rysiek_99

Posty: 8

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od niezmiernie dawna i mają same niezmiernie pozytywne opinie.

Biudzibudzio

Posty: 12

 
Wiem, że są takie oferty na blaszane garaże, które można zamówić na Węgry jak i do innych krajów. Jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje i oni są podobno najlepsi. Mają chyba ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży. Można im zaufać.

Pamooko

Posty: 16

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, bo jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, bo wtedy doliczany jest do tego transport.

derbuś

Posty: 16

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, iż można w tak niezwykle krótkim czasie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, natomiast faktycznie warto było te pieniądze wydać.

hybris4

Posty: 15

 
Robiłem sobie kalkulacje i rzeczywiście taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, że przygotowują swoje projekty, natomiast można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, wobec tego warto z nimi współpracować.

Mniszek

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture