picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kalkulator zdolności kredytowej, gdzie ?

kalkulator zdolności kredytowej, gdzie ?

Chciałbym sobie sprawdzić różne oferty na kredyt hipoteczne. Nie chcę dzwonić do kilku banków tylko potrzebne mi narzędzie takie jak kalkulator albo coś podobnego.

korasek

Posty: 1

 
Zawsze korzystam z kalkulatora rat kredytu ze strony http://kredytps.pl i jestem zaspokojony. Mamy tutaj najwięcej interesujących informacji o kredytach, zatem dopasowanie czegoś dla siebie jest wówczas o sporo prostsze.

eXtreme23

Posty: 25

 
Nie jest zbyt mnóstwo ofert z kredytami hipotecznymi bez wkładu własnego, bo każdy z banków obecnie chcę zabezpieczenia. Na pewno pożądane byłoby sprawdzać niezmiernie dokładnie oferty i kalkulator jak najniezwyklej się do tego nadaje. Jest darmowy i do niczego nas te wyliczenia nie zobowiązują, zatem pożądane byłoby wszystko sobie zbadać.

Nikusinski23

Posty: 15

 
Kredytów hipotecznych jest tak niezwykle dużo, iż faktycznie trudno coś wybrać. Można też w prosty sposób wybrać ofertę, która w żaden sposób nie jest dla nas korzystna. Później przez sporo lat za ten błąd będziemy płacić, a na pewno tego nie chcemy. Lepiej wykorzystać szanse kalkulatora kredytu mieszkaniowego i wówczas wiemy wszystko.

Wasuwa

Posty: 3

 
Wiem jak wygląda szukanie kredytu hipotecznego bez wkładu własnego, dlatego polecam korzystać z pomocy kalkulatora i kogoś, kto się na kredytach bardzo dobrze zna. W ten sposób można zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Można także znaleźć oferty atrakcyjne dla nas.

pawel-2910

Posty: 3

 
Nie chciałoby mi się dzwonić za każdym razem do banku. Tam zresztą dopóki umowy się nie podpisze to tylko zachęcają i mówią o zaletach. Jeśli ktoś się na tym nie zna to może popełnić błąd i wybrać nieodpowiedni kredyt.

Jasieczek23

Posty: 6

 
Wiele osób interesuje się kredytami hipotecznymi, wobec tego takie kalkulatory zdolności kredytowej są niezmiernie sławne. W jednym miejscu mamy wszystkie informacje, jakimi jesteśmy najbardziej zainteresowani w tej chwili.

Kitas

Posty: 8

 
Wiem jak wygląda szukanie kredytu hipotecznego bez wkładu własnego, wobec tego polecam korzystać z pomocy kalkulatora i kogoś, kto się na kredytach niezwykle dobrze zna. W ten sposób można zaoszczędzić niezwykle mnóstwo czasu. Można także znaleźć oferty atrakcyjne dla nas.

Madzia

Posty: 7

 
Ofert kredytów jest bardzo dużo, dlatego im dogłębniej wszystko sobie przeanalizujemy tym bardziej będziemy zadowoleni z umowy kredytowej, jaką podpiszemy.

Radziu

Posty: 4

 
Propozycji kredytów jest niezmiernie sporo, dlatego im dogłębniej wszystko sobie przeanalizujemy tym niezwyklej będziemy zadowoleni z umowy kredytowej, jaką podpiszemy.

Black_Riot

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture