picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

parada żagowców, gdzie zdjęcia ?

parada żagowców, gdzie zdjęcia ?

W tamtym roku nie mogłem zobaczyć zlotu żaglowców. Chciałbym z tego wydarzenia zobaczyć fotografię. Czy wiecie może, gdzie znajdę zdjęcia, która pokażą mi parada żaglowców. Będę bardzo wdzięczny za podlinkowanie i strony.

przemek55

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

hihi45hihi

Posty: 5

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

trans34

Posty: 5

 
Sail Gdańsk to bardzo ładne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, iż w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

22elzo

Posty: 25

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

codePerformance

Posty: 11

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Kitas

Posty: 8

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

qKy44

Posty: 19

 
Baltic Sail to niesłychanie fajne wydarzenie. Planowo jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednakże nie wiem, gdzie obejrzeć zdjęcia.

śitowiec4

Posty: 8

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odszukasz super zdjęcia z tego wydarzenia. Pożądane byłoby popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od kilku lat.

Intro_69

Posty: 17

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Niezwykle interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

KKkurol

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture