picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja kobieca szczecin, proszę o pomoc

sesja kobieca szczecin, proszę o pomoc

Znacie może jakiegoś dobrego fotografa, który wykonuje sesje kobiece w Szczecinie i nie bierze za to zbyt dużo pieniędzy? Potrzebna osoba obeznana w tym temacie.

kadajo

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o sesję noworodkową w Szczecinie to polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, albowiem tutaj macie najlepszą ofertę na całym rynku.

witek789

Posty: 12

 
Trzeba sprawdzać sobie przez Internet, co taka osoba już wykonywała. Wtedy łatwiej będzie zdecydować czy ma to, czym jesteśmy zainteresowani czy szukamy dalej?

piotrex007

Posty: 19

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. Pani miała odpowiednie podejście do wykonywania super zdjęć. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

himmmu78

Posty: 2

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, natomiast znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

minus56

Posty: 6

 
Dzisiaj są o mnóstwo większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania fotografii maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, jakie pozwalają na to, aby przerobić w fachowy sposób każde zdjęcie, jakie nam wykona.

Franuś

Posty: 8

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, dlatego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie niestety nie ma na to zbyt wiele czasu.

Wariat

Posty: 3

 
Widziałam już wiele przeróżnych fotografii. Tylko te, jakie są obrabiane na komputerze przy użyciu fachowego programu są najlepsze. Wiem, że nie są w stu procentach naturalne, lecz czy to ma takie znaczenie? Istotne, że będą się każdemu z nas niezwykle podobać.

VamnHopeHom

Posty: 8

 
Każdy inaczej patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wtedy zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

labuh

Posty: 5

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, natomiast niestety ciąże przeszłam bardzo ciężko i nie było nawet, kiedy takich super zdjęć wykonać. Może za drugim razem będzie już o mnóstwo lepiej i wówczas na pewno od razu wybiorę się do doświadczonego fotografa.

donbagino

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture