picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

redaktor-online.pl opinie

redaktor-online.pl opinie

Jakie serwisy do pisania prac zaliczeniowych możecie z czystym sumieniem wskazać osobie, która dopiero zaczęła studia? Czy to w ogóle działa i ile się za coś takiego płaci, czy koszty raczej do zaakceptowania?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Samodzielnie szukałam człowieka, który mi pracę napisze, ale droga przez mękę przyznam szczerze. Wielu ludzi się nie wywiązuje po prostu, albo ściemnia do ostatniej chwili, więc lepiej przez takie portale właśnie zlecać.

WTFurdoin

Posty: 5

 
Z redaktorem masz właśnie bezpośredni kontakt, ja gadałam na skype z jednym i od razu zaufałam. Jakby coś było nie tak to by tak długo nie działali przecież.

Mariusz

Posty: 2

 
Daj spokój, nawet się nie zastanawiaj, tylko zamawiaj, a po co czas tracić. Doszłam do tego samego wniosku w tamtym roku i już po sprawie.

Jasio

Posty: 4

 
Najszybsze wyceny na rynku odnośnie prac magisterskich, a raczej wzorcowych publikacji masz w https://www.redaktor-online.pl/, dosłownie w kilka minut od zalogowania dostałem propozycję „nie do odrzucenia” i od razu w temat wszedłem. No właśnie na niektórych studiach tworzą dziwne zaliczenia, praktycznie nierealne dla człowieka, który non stop nie siedzi w książkach. Trochę pomyłka krajowy system edukacji, ale papier się jednak przydaje, nawet do awansowania w korpo, dlatego polecam ten kontakt.

Bankowy

Posty: 2

 
Z doświadczenia wiem, że promotorów i tak mało obchodzi, po prostu kasę dostają za kolejnego studenta, więc nikt tymi pracami się specjalnie nie przejmuje. Oczywiście, że się opłaca zamówić.

Acclaim

Posty: 17

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture