picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gdzie kupić artykuły rowerowe

gdzie kupić artykuły rowerowe

Jaki zestaw serwisowy się przyda na trasę rowerem waszym zdaniem najbardziej?

benia

Posty: 1

 
Serwis własny i zlecony najlepiej, bo Ci dokręcą wszystko. Adaptery do zwiększenia płynności, manetki możesz powymieniać, czy zadbać o uchwyty antypoślizgowe. Całkiem ciekawa sprawa.

hybris4

Posty: 16

 
Na łańcuchu się skup i zadbaj o to, żeby nie był maksymalnie napięty, bo to podstawowy błąd. Jakiś luz trzeba jednak zostawić dla bezpieczeństwa.

Rico

Posty: 2

 
To prawda, że dużo ten sklep pomaga rowerzystom. Mają niezłe kontakty do dostawców. Nawet niektóre rzeczy mi załatwili, których nigdzie nie trafiłem w standardowej sprzedaży. Polecam.

gregcie@

Posty: 13

 
Im więcej czasu poświęcisz na serwis, tym większe bezpieczeństwo i komfort, ale i tak warto saszetkę dokupić na rower, powsadzać narzędzia, podoklejać nawet gdzieś, bidon obowiązkowo, bo nigdy nie wiadomo, gdzie się znajdziesz. Woda przede wszystkim.

propek1

Posty: 5

 
Uproszczenie roweru ma sens ogólnie pod kątem technologicznym. Jak da się coś zmienić na prostsze to warto. Później mniej problemów z naprawami.

Rysiek_99

Posty: 9

 
No właśnie bardziej stawiałbym na taki sklep, który bardziej akcesoria ogarnia niż same rowery, bo to jest różnica w podejściu. Im większa specjalizacja, tym ogólnie lepiej w tych czasach.

Ciapek

Posty: 13

 
Jakieś części nietypowe do serwisowania roweru to możesz posprawdzać na https://rms-bikes.pl/, bo znają się na rzeczy i potrafią dobrze doradzić. Kilka solidnych smarów kupiłem u nich w tamtym sezonie. Do tej pory mi się nieźle rower trzyma po serwisie przeprowadzonym na ich poleceniach.

figo

Posty: 3

 
Też mam z ich środkami do pielęgnacji rowerów bardzo dobre doświadczenia. Najlepiej szybko zmywać, bo niektóre bardzo mocne, ale śladu zabrudzeń później żadnego nie ma.

Pyszności2

Posty: 7

 
Dobrze polecają i faktycznie przed chwilą do nich napisałem, bo szukam czegoś i właśnie znaleźli w bazie. Jestem bardzo wdzięczny za polecenie.

warter88

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture