picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gadżety reklamowe z własnym nadrukiem, gdzie znajdę ?

gadżety reklamowe z własnym nadrukiem, gdzie znajdę ?

Wiele słyszałem o gadżetach reklamowych z logo, które firmy wykorzystują do promowania. Każdy może z tego skorzystać? Jak to wygląda u Was i czy się to w ogóle opłaca zamawiać?

Dresik

Posty: 1

 
Jedni chcą brać do domu dużo gadżetów reklamowych z nadrukiem a inni nie. To wszystko jest zależne od klienta, do którego chcemy startować z promocją. Jeżeli wszystko dobrze zaplanujemy to będą z tego same pozytywne efekty. Nie ma się, co z tym spieszyć.

Różyczka

Posty: 3

 
Dużo o gadżetach reklamowych z logo dowiecie się ze strony internetowej https://tkn24.pl/rola-gadzetow-reklamowych-w-budowaniu-wizerunku-i-promowaniu-firmy/. Polecam zajrzeć.

rolniki

Posty: 13

 
Wszystko da się w jakiś sposób wykorzystać, lecz niezbędny jest plan działania. Wtedy gadżetami reklamowymi będą zainteresowani nasi klienci i przynosi to zyski.

Marioleczka

Posty: 3

 
Byłem kiedyś na stronie o gadżetach reklamowych z własnym nadrukiem i tam wszystko było bardzo dokładnie opisane. Mnie się takie informacje bardzo przydały. Zaraz poszukam tej strony o ciekawostkach ze świata gadżetów reklamowych. Bez takich informacji trudno się w tym wszystkim połapać i coś zamówić.

Kitas

Posty: 3

 
Korzystamy z gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem i dajemy je klientom. To są drobne i tanie gadżety reklamowe, które przy okazji zamówienia towaru jadą do klienta. Nie mieliśmy jeszcze nigdy żadnych problemów z tym, dlatego jeśli wszystko dobrze zaplanujemy to na pewno będą z tego pozytywne efekty.

Bhapo

Posty: 5

 
Jedni chcą brać do domu dużo gadżetów reklamowych z nadrukiem a inni nie. To wszystko jest zależne od klienta, do którego chcemy startować z promocją. Jeśli wszystko dobrze zaplanujemy to będą z tego same pozytywne efekty. Nie ma się, co z tym spieszyć.

Gucio

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture