picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

gdzie naprawić pękniętą szybkę w iphonie

Chciałbym naprawić face id w iphone, ale żeby jakaś gwarancja rozruchowa na to była. Czy macie serwis, który zapewnia chociaż 3 miesiące, a najlepiej dłużej na taką usługę? I żeby to była uczciwa gwarancja. Sami wiecie, o co mi chodzi :)

RAK-Buuu

Posty: 1

 
U mnie nie ma normalnego serwisu iphone, dlatego wykorzystuję wysyłkowy
https://applemobile.pl/zglos-naprawe-wysylkowa-telefonu-iphone/. Dwa razy korzystałem przy rozbitej szybce oraz przy diagnostyce Face ID. Okazało się, że coś się minimalnie przestawiło i sensor stracił czucie :) Ogarnęli w jeden dzień roboczy i kolejnego już miałem przez kuriera w domu. Mocno dbają, zabezpieczona przesyłka, można spokojnie powierzyć i długa gwarancja, bo do 180 dni. Masa poradników też dla ludzi, którym telefon pierwszy raz się uszkodził i nie wiedzą, co z tematem zrobić. Z takimi ludźmi opłaca się współpracować, bo Cię nie wprowadzą na minę.

Seba123

Posty: 12

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

labuh

Posty: 5

 
Nic samodzielnie nie kombinuj z naprawą, tylko od razu do nich wysyłaj. Akurat się specjalizują, marka Apple głównie, wszystkie urządzenia, w tym najnowsze technologie.

Walentyy45

Posty: 34

 
Pewnie i tak cię czeka wymiana całego modułu ekranu, jeżeli już plamy są, albo utrata płynności działania. Ogólnie to można wszystko zrobić i to w normalnej cenie, ale pod warunkiem, że się zgłaszasz do wyspecjalizowanego serwisu.

Lupusx

Posty: 8

 
Dobrze, że wysyłkowe serwisy funkcjonują, bo u mnie w promieniu 50 km nie ma nikogo stacjonarnie. Nawet nie opłaca się szukać przy takich warunkach, jakie przedstawiliście.

grudziec55

Posty: 5

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

xacti

Posty: 11

 
Jak się przyzwyczaisz do Face ID to faktycznie ciężko zrezygnować, a to jednak element dość wrażliwy na uszkodzenia. Nawet, jak spadnie Ci telefon, albo wejdzie w jakieś nietypowe wibracje to po sprawie. Dobra naprawa wydaje mi się wyrównuje braki fabryczne.

Boss

Posty: 3

 
Śledzę ich od dawna i faktycznie nieźle omawiają różne rzeczy związane z marką Apple, w tym polecenia konkretnych modeli. Staram się kierować w życiu wiedzą od profesjonalistów i się nie zawiodłem na takim podejściu.

de99ial

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture