picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Grażyna12

Posty: 1

 
Robiłem granatowo-białą kuchnię z marką Lowen, tutaj masz telefon aktualny 884 308 822. Większa szafa zabudowana do góry z ciekawym systemem organizacji. Blat idzie w literę L, gdzie większość rzeczy zrobię z jednego miejsca. Mam układ górnych szafek z bezproblemowym dostępem. Większość gratów się zmieściła bez problemu i jeszcze masa miejsca została na nowe. Niby prosta aranżacja, ale oni robią tak, żeby dodać coś unikalnego, fajnie wyróżnić krawędzie, pracują nad wysokością kuchni, żeby człowiek nie musiał się przesadnie schylać, czy trafić komfort przy dłuższym przyrządzaniu posiłków.

Lipa08

Posty: 4

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

namok

Posty: 8

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

Oct714

Posty: 17

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

Wraczki333

Posty: 2

 
Jednak, jak producent robi też pełne wykończenie pod klucz nieruchomości to współpraca bardziej się opłaca.

pawel253

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture