picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

[OFERTA] Ogrzewanie podłogowe - Niepołomice - Usługa Wykonania

[OFERTA] Ogrzewanie podłogowe - Niepołomice - Usługa WykonaniaJeżeli potrzebny jest hydraulik to zapraszamy do naszej firmy. Zajmujemy się typowymi pracami hydraulicznymi jak instalacje wodno-kanalizacyjne czy montaż brodzików albo zlewów. Przygotowaliśmy również ofertę na ogrzewanie podłogowe dopasowane do potrzeb klienta. Zajmujemy się tym od lat, wobec tego mamy ogromne doświadczenie.

Nasi klienci otrzymują możliwość montażu ogrzewania pod płytkami, panelami czy deskami podłogowymi. Robimy należyte wyliczenia i wszystko montujemy. Siedzibą naszej firmy jest miasto Kraków, do którego zapraszamy. Możemy pomóc osobom mieszkającym w bliższej i dalszej okolicy. Może to być wieliczka jak i proszowice.

Więcej informacji o tym, czym się zajmujemy i jak pracujemy znajdziecie na naszej firmowej stronie internetowej http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html. Zawsze korzystamy z najlepszych materiałów gwarantując klientowi wysoką jakość wykonania powierzonych nam prac. Mamy najlepiej przygotowaną ofertę, z jakiej każdy klient będzie niezwykle usatysfakcjonowany.

mniszek56

Posty: 1

 

Jasio

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture