picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Możecie mi w Toruniu podpowiedzieć kogoś kto specjalizuje się w stomatologii estetycznej i faktycznie będzie warto się do niego wybrać na wizytę? Chce kompleksowo zadbać o uśmiech i szukam jakiegoś dobrego specjalistę, który mi w tym pomoże. Jeśli jesteście w stanie coś zaproponować, podpowiedzieć kogoś takiego komu będzie można zaufać jeśli chodzi o takie usługi to dajcie znać. To jednak też spore koszty za takie usługi więc w ciemno nie chce wybierać.

Noruhe

Posty: 1

 
Faktycznie to doświadczenie jakie jest przy stomatologii estetycznej będzie miało istotny wpływ na to jak taki dentysta będzie się uzębieniem zajmował. Estetyka to nieco inne spojrzenie niż zwykłe leczenie zachowawcze więc znalezienie odpowiedniego specjalisty wcale nie musi być łatwe. Potem w grę wchodzi również umiejętność wykorzystania jego usług tak, by wypracowane efekty były utrzymane.

Adi666

Posty: 2

 
Uważam, że akurat w stomatologii estetycznej liczy się nie tylko umiejętność po stronie stomatologa, ale też pewna kwestia, która może być określona jako swego rodzaju zmysł artystyczny, plastyczny. Tutaj trzeba mieć pewną wizję tej osoby, którą lekarz będzie się zajmował bo ostatecznie może mieć to wpływ na to jak będzie się wyglądało i czy faktycznie usługa będzie wykonana tak, że pacjent będzie zadowolony.

wawrzyn56

Posty: 2

 
Faktycznie ważne będzie szukanie kogoś kto specjalizuje się w implantach. Taka metoda daje świetne efekty, ale też trzeba umieć to dobrze zrobić. Koszty wprawienia implantów też są wysokie więc jeśli już ktoś chce się na to zdecydować to powinien mieć również gwarancje, że będzie to zrobione w odpowiedni sposób. Warto więc zatroszczyć się o wybór właściwego wykonawcy, który implantami będzie się zajmował.

alilcjaa

Posty: 9

 
Ja nie mam bardzo daleko, ale jeśli chodzi o stomatologię to jeżdżę z okolic Ciechocinka do doktora Drosd do Torunia i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Wykonywanie koron, mostków, licówek zawsze z wielką dbałością z jego strony, dzięki czemu te efekty jakie gwarantuje są faktycznie świetne. Polecam jeśli ktoś będzie chciał zadbać o swój uśmiech to można na niego liczyć.

edek

Posty: 15

 
Uważam, że dobrą opcją będzie szukanie kogoś kto wyspecjalizował się w stomatolog estetycznej. Obecnie można spotkać się z takimi propozycjami jak metamorfoza uśmiechu i tutaj faktycznie będzie można liczyć na specjalistę, który będzie w stanie od A do Z zająć się wyglądem zębów i będzie to robił w taki sposób, by dało się osiągnąć faktycznie świetną estetykę takich usług. Możliwości jest sporo na tym polu więc łatwiej będzie coś sensownego wybrać dla siebie.

GGregbard

Posty: 14

 
Z mojego doświadczenia jeśli chodzi o implanty to uważam, że to będzie bardzo dobry wybór jak chodzi o uzupełnienie braków, natomiast trzeba się liczyć z tym, że ich wykonanie nie należy do tanich więc trzeba też mieć kogoś kto będzie w stanie to zrobić na odpowiednim poziomie, warto więc takiego dobrego wykonawcę poszukać, kogoś kto w implantologii się specjalizuje.

Iwona3

Posty: 9

 
Spokojnie implanty stają się obecnie tak bardzo popularne, że znalezienie wykonawcy, który będzie w stanie je umieścić nie powinno stanowić problemu. Zdecydowana większość lekarzy stomatologów obecnie się takimi usługami zajmuje. Oczywiście trzeba liczyć się zawsze ze sporymi kosztami, ponieważ przygotowanie implantów to najdroższa forma wypełnienia braków w uzębieniu.

czerwiec

Posty: 15

 
Do implantów warto mieć kogoś kto się w tym specjalizuje i ma nowoczesne rozwiązania do swojej dyspozycji. Na pewno metoda all on 4 czy all on 6 będzie super wyborem, bo na kilku implantach możesz mieć cały łuk oparty, natomiast to już są spore koszty i trzeba też mieć umiejętności, żeby coś takiego wykonać. Więc przy szukaniu wykonawcy to wszystko będzie miało faktycznie istotne znaczenie.

Dragon

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture