picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

przedszkole miasteczko wilanów, które ?

przedszkole miasteczko wilanów, które ?

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć, co myślicie o sportowym przedszkolu miasteczko wilanów? Może, któregoś z was dziecko, uczy się w tym przedszkolu i chciałby podzielić się opinią na ich temat?

Kruk

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był problem z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

LKC00

Posty: 17

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

Serduszko4

Posty: 6

 
Prywatne przedszkole wilanów proponuje dużo ciekawych i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i zbadać, co mają do zaoferowania. Wówczas będziesz mogła podjąć decyzje.

merlo45

Posty: 18

 
Powiem Wam, iż sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i rzeczywiście ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają niezwykle wiele zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

czesterr

Posty: 4

 
Ja polecam Ci prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj możesz zobaczyć ich program nauczania http://www.karate-kids.pl. Moja córka do niego chodzi od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Moja córka jest bardzo szczęśliwa, codziennie wstaję z uśmiechem i pędzi szybko do przedszkola.

proszek

Posty: 9

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest naprawdę dużo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

tigra32

Posty: 8

 
My również się nad tym zastanawiam i chyba wybierzemy prywatne przedszkole wilanów. Mają niezwykle wiele fajnych zajęć, więc chyba to jest najważniejsze.

dominikk6

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture