picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

powłoki ceramiczne w Łodzi, szukam

powłoki ceramiczne w Łodzi, szukam

Kto zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi i jest w tym naprawdę bardzo dobry? Znacie jakąś firmę, która ma same bardzo dobre opinie wśród klientów?

muzyczny55

Posty: 1

 
Sam próbowałem robić powłokę ceramiczna i jako taki efekt udało się uzyskać, ale cudów nie ma. Tutaj potrzebne jest doświadczenie, a przecież człowiek, na co dzień tego nie robi. Taka firma właśnie każdego dnia ma kilka samochodów, dlatego mogą nam pomóc o wiele lepiej.

xacti

Posty: 3

 
Ofert odszukamy niezmiernie wiele, lecz trzeba samochód oddać do specjalistów, bowiem tylko wtedy można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bowiem można zepsuć powłokę lakierniczą i wtedy dopiero będą z tego koszty naprawy.

Adam 105

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty na auto detailing w Łodzi i firma zdziałała naprawdę cuda. Nie sądziłem, że można takie efekty uzyskać. Lakier mam stary, bo auto ma kilkanaście lat, ale jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektu.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Na razie mnie nie stać na takie zabiegi, wobec tego pozostaje z tym, co mam. Myje lakier i czasem udaje mi się go nawoskować. Może w przyszłości coś pomyślę o powłoce.

miasto13

Posty: 9

 
Firma, która zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi jest tutaj http://www.dk-detailing.pl. Polecam zapoznać się z ofertą, którą przygotowali, bo jest na wysokim poziomie.

looque66

Posty: 22

 
Środków, które można wykorzystać do pielęgnacji lakieru w samochodzie jest niezwykle mnóstwo, ale trzeba się na tym niezwykle dobrze znać. To jedyny sposób na to, aby można było uzyskać efekty.

englandrm

Posty: 4

 
Widziałem już różne efekty po zastosowaniu środków chemicznych na lakierze. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to podczas polerowania maszynowa może uszkodzić lakier. Przypalić go można bardzo szybko. Naprawa wtedy kosztuje bardzo dużo, dlatego lepiej dać to zadanie do wykonania komuś, kto się na tym lepiej zna od nas.

Czasowy

Posty: 2

 
Środków, które można wykorzystać do pielęgnacji lakieru w samochodzie jest bardzo dużo, ale trzeba się na tym bardzo dobrze znać. To jedyny sposób na to, aby można było uzyskać efekty.

Hoteowo24h

Posty: 23

 
Ofert znajdziemy bardzo dużo, ale trzeba samochód oddać do specjalistów, bo tylko wtedy można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bo można zepsuć powłokę lakierniczą i wtedy dopiero będą z tego koszty naprawy.

pawel253 

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture