picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

oświetlenie led grow, polecicie sklep ?

oświetlenie led grow, polecicie sklep ?

Stosujecie growbox u siebie? Chcę zamówić namiot, w którym wszystko będzie już przygotowane do tego, aby można było posadzić rośliny. Nie wiem jeszcze, jaki ma być duży.

wawrzyn56

Posty: 1

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która oferuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

beata77

Posty: 5

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, ale również ile daje kalwinów, bo wtedy wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Damiano

Posty: 4

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, dlatego nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to nowoczesne urządzenie jest bardzo praktyczne, dlatego wszystkim je polecam.

lalunia333

Posty: 6

 
Ofert jest bardzo dużo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Pendrzeec

Posty: 13

 
Bardzo, ale to bardzo ważne jest oświetlenie led grow i nie można o tym zapominać. Nie jest może najtańsze, ale jeśli światło nie jest odpowiednie to konopie czy jakiekolwiek inne rośliny nie będą chciały rosnąć, a nie chcemy tego? Warto, zatem bardzo dokładnie czytać wszystkie parametry związane z oświetleniem, które zamawiamy.

danka33

Posty: 6

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Kizakkk

Posty: 5

 
Kupowałem namiot uprawowy w zestawie w sklepie https://flo-grow.eu i jestem bardzo zadowolony. To sklep, który oferuje najlepsze rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Sprawdźcie sobie to sami.

basiulka45

Posty: 3

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która proponuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

Makus16

Posty: 23

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture