picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

butelka termiczna, proszę o pomoc

butelka termiczna, proszę o pomoc

Jakie są opinie na temat firmy dafi i dzbanków? Korzystacie z tego, na co dzień? Spełnia Wasze wymagania i oczekiwania? Rodzina chce kupić taki dzbanek i zbieram informacje.

gruszeczka45

Posty: 2

 
Bardzo znaczny wybór filtrów dafi do butelek jak i pod zlew można odnaleźć na stronie internetowej https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe.html. Wszystko jest opisane niezmiernie dokładnie, zatem każdy na pewno znajdzie coś, co pasuje do jego dzbanka czy butelki.

Klarkaa45

Posty: 3

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, które polecam innym.

100%UP

Posty: 4

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

TomekK

Posty: 4

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo znaczny, dlatego znajdziemy to, czego poszukujemy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy niemniej jednak wyleciało mi to z głowy. Muszę zbadać w instrukcji obsługi.

Złoty

Posty: 3

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i prosta w obsłudze, wobec tego mam ją częstokroć przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest prosto taką odnaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką wykonać? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

mniszek56

Posty: 2

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

Nim_wer

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture