picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

strony internetowe w Łodzi, znacie firmę ?

strony internetowe w Łodzi, znacie firmę ?

Chcę zlecić stronę w Łodzi firmie, która jest na miejscu. Zależy mi na tym, aby CMS był tak stworzony, aby całość była bardzo łatwa w obsłudze dla mnie. Kogo polecacie?

hubertus

Posty: 1

 
Zlecałem stronę www w Łodzi firmie, która zajmuje się tym od dawna. Wybrałem najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet, ale naprawdę było warto. Mam nie tylko stronę, ale również jej pozycjonowanie. Od razu wchodzę na rynek i jestem bardzo dobrze widoczny. Mam z tego bardzo duże zyski dla siebie.

aśkaoop

Posty: 10

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi, bo znają się na tym naprawdę bardzo dobrze. Dopasowują projekty graficzne do wszystkich naszych wymagań jak i oczekiwań.

Czarek

Posty: 15

 
Mam stronę z graficznym systemem CMS i wprowadzanie zmian i treści jest naprawdę bardzo proste. Polecam takie rozwiązanie. Może i trzeba wiecej za to zapłacić, natomiast przynajmniej później nie ma kłopotów z obsługą. Nie każdy z nas jest przecież programistom.

21gregorek

Posty: 16

 
Wybór firm zajmujących się projektowaniem stron jest duży. Trzeba porównać nie tylko ceny, ale też to, co robią, a wtedy znajdziemy tych, którzy są w tym najlepsi.

żabka45

Posty: 2

 
Wybrałem firmę oferującą internetowe strony w Łodzi, której zleciłem stworzenie sklepu internetowego. Dali sobie z tym bardzo dobrze radę. Uwzględnili wiele moich pomysłów, ale i sami zaproponowali lepsze rozwiązania. Nie znam się na tym za dobrze, dlatego taka pomoc jest dla mnie bardzo ważna.

Dzidzia

Posty: 9

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem bardzo zadowolony, bo strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była naprawdę niska jak dla mnie.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Robiłem sam stronę internetową, ale jeśli ktoś nie ma o tym pojęcia to lepiej się nie brać. Strony nie są drogie, dlatego można sobie na to pozwolić. Firma wykona wszystko tak żeby było zgodne z nowymi trendami i całość wygląda wtedy o wiele lepiej.

messio66

Posty: 10

 
Robiłem sam stronę internetową, natomiast jeśli ktoś nie ma o tym pojęcia to lepiej się nie brać. Strony nie są drogie, wobec tego można sobie na to pozwolić. Firma wykona wszystko tak żeby było zgodne z nowymi trendami i całość wygląda wówczas o dużo lepiej.

pawel253

Posty: 10

 
Wybrałem firmę oferującą internetowe strony w Łodzi, której zleciłem stworzenie sklepu internetowego. Dali sobie z tym niezmiernie dobrze radę. Uwzględnili wiele moich pomysłów, lecz i sami zaproponowali wyższe rozwiązania. Nie znam się na tym za dobrze, zatem taka pomoc jest dla mnie niezmiernie ważna.

namok 

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture