picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

oczyszczanie twarzy Żary, polecicie ?

oczyszczanie twarzy Żary, polecicie ?

Witam, czy wiecie może, gdzie najlepiej wykonać oczyszczanie twarzy w Żarach? Moja skóra sprawia mi ostatnio dużo problemów. Mam wiele zaskórników, a także grudki podskórne. Sama nie jestem w stanie oczyścić twarzy. Polećcie mi proszę, jakiś salon kosmetyczny.

Marko

Posty: 1

 
Na rynku jest mnóstwo kosmetyczek, które wykonują manicure. Jednak jeśli chcesz zrobić piękne paznokcie w Żarach na własny ślub, to sprawdź, które kosmetyczki mają dobre opinie w google.

duszeniec

Posty: 10

 
Musisz się udać do profesjonalisty, jeśli chcesz wykonać keratynowe prostowanie włosów w Żarach. Tutaj masz link do salonu piękności https://beautyzone.salon/oferta.html
, który wykonuje właśnie takie usługi, a także inne zabiegi pielęgnacyjne na skórę i paznokcie.

@_yyy111

Posty: 7

 
Wiem, iż jest jeden doświadczony salon piękności w Żarach. Właśnie ostatnio koleżanka mi o nim wspominała. Podobno robią tam rewelacyjne zabiegi na twarz, a także dłonie i paznokcie. Jak dowiem się, który to salon, dam Ci znać.

marcinmg

Posty: 14

 
Słyszałam właśnie, że jest jeden salon piękności w Żarach, który jest bardzo polecany przez inne klientki. Dobrze byłoby się dowiedzieć, który to konkretnie. Chętnie bym skorzystała z różnych zabiegów pielęgnacyjnych.

dominikk6

Posty: 5

 
Cześć, kosmetyczka w Żarach winna świadczyć profesjonalne usługi. Sprawdź, które kosmetyczki w tym mieście mają własne salony, a także czy są polecane na rynku.

benia32

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture