picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ślubne targi w krakowie

ślubne targi w krakowie

Szukam informacji na temat Małopolskich Targów Ślubnych, które odbędą się gdzieś 7/8 listopada w Krakowie. Byliście w poprzednich latach na targach i możecie coś napisać?

wisełka88

Posty: 9

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

TomekK

Posty: 13

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Makus16

Posty: 28

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

aBBs

Posty: 22

 
Moim zdaniem Małopolskie Targi Ślubne będą bardzo interesującą imprezą, tak było rok temu, więc pewnie teraz będzie identycznie. To co szczególnie mi się podoba to niska cena za wstęp - tylko 15 zł, a do tego wielka ilość wystawców, więc jest bardzo duży wybór fotografów, etc.

ernolo

Posty: 15

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Spirek

Posty: 39

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

Wygodniś22

Posty: 17

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Klara323

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture