picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

domki Łagów, gdzie warto ?

domki Łagów, gdzie warto ?

Nie wiem gdzie spędzić wakacje z rodziną? Morze jakoś mnie nie interesuje, a w górach tłoczono. Gdzie jeździcie żeby naprawdę odpocząć? Zaproponujcie mi coś.

pilor56

Posty: 2

 
Wymagania mamy bardzo różne, dlatego trzeba sprawdzać sobie to miejsce wraz z okolicą i wtedy na spokojnie znajdziemy coś dla siebie. Jeśli wcześniej ktoś zacznie szukać i rezerwować to oferta na pewno się dla niego trafi. Później jest ich mniej, a bywa, że domków nie ma wcale. To, dlatego że to miejsce jest coraz popularniejsze.

Ptaszyna

Posty: 7

 
Korzystałem z domków w Łagowie i jestem bardzo zadowolony. Domki były bardzo dobrze wyposażone, dlatego miałem lepiej niż w domu. Polecam to miejsce i takie domki, bo będziecie z nich bardzo zadowoleni.

Ticket2Hell

Posty: 2

 
Domki według mnie są super. Nie lubię mieszkań czy apartamentów. Domek to pełna swoboda. Można spędzić tam czas, można wyjść i posiedzieć na zewnątrz. Trudno byłoby odnaleźć niezwyklej komfortowe miejsce do spania. Jeśli jeszcze domek jest niesłychanie dobrze wyposażony i ma klimatyzację to lepiej już być nie może.

Lomartek67

Posty: 25

 
Korzystałem z domków w Łagowie i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Domki były niesłychanie dobrze wyposażone, zatem miałem lepiej niż w domu. Polecam to miejsce i takie domki, bowiem będziecie z nich niesłychanie zadowoleni.

tubbytimmy1

Posty: 6

 
Szukajcie domków w Łagowie na stronie internetowej https://przystanlagowek.pl. Macie tutaj domki niesłychanie dobrze wyposażone, jakie spełnią wszystkie Wasze żądania i oczekiwania.

RuFiK

Posty: 2

 
Ofert na noclegi szukam zawsze przez Internet. Nie będę przecież jechał na miejsce żeby to sprawdzić. W internecie mam fotografie, opinie i dokładne opisy.

ym-9090

Posty: 3

 
Słyszałem, że ktoś zajmuje się wynajmowaniem domków letniskowych w Łagowie, ale nie pamiętam strony internetowej. Muszę sprawdzić, kto to był i dam Wam znać. Pamiętam, że to były spore domki, które posiadały dwie sypialni i działającą klimatyzacje.

GIZIU

Posty: 3

 
Myślę, że Łagów to idealne miejsce na wakacje. Nie trzeba się martwić o tłumy, natomiast za to mamy tam niezmiernie szczególny klimat. Byliśmy tam dwa lata temu i byliśmy niezmiernie zadowoleni. Z wynajęciem domków nie było problemów, natomiast trzeba się spieszyć, bo zainteresowanie takimi noclegami jest z roku na rok coraz większe.

file444

Posty: 3

 
Jeśli ma się cztery albo sześć osób to na pewno domek jest najbardziej opłacalnym noclegiem. Jeśli ktoś jest we dwójkę to wygląda to już niestety trochę gorzej.

Simon23

Posty: 27

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture