picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

serwis Apple Szczecin

serwis Apple Szczecin

Możecie mi polecić jakiś serwis, których będzie zajmował się naprawą urządzeń od Apple w Szczecinie, albo będzie miał opcję wysyłki urządzeń do nich?

Yuri20

Posty: 1

 
Części oryginalne na pewno stosuje w Szczecinie - https://applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin/. Świetnie przygotowany serwis, gdzie faktycznie można liczyć na dobrze przygotowaną ofertę i będzie okazja do tego, by naprawić urządzenie.

Pendrzeec

Posty: 22

 
Staraj się szukać serwisu, który typowo urządzeniami Apple się zajmuje. Obecnie to jest właśnie ta marka, która cieszy się największa popularnością jeśli chodzi o dokonywanie napraw więc warto będzie szukać takiego serwisu.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Na pewno liczy się to na jakim sprzęcie będzie naprawa i do jakich części serwis będzie miał dostęp, Pod tym kątem na pewno warto będzie wybierać, by zagwarantować sobie profesjonalną naprawę urządzenia.

Bankowy

Posty: 5

 
Dobry serwis będzie pracował na oryginalnych częściach i to powinno być decydujące. Jeśli chodzi o opcję d2d to właściwie większość serwisów wykonujących naprawy elektroniki obecnie już taką ofertę ma przygotowaną.

opiter78

Posty: 3

 
Staraj się wybrać taki serwis, który robi naprawy urządzeń od Apple i ma zarówno dobry sprzęt jak i też dostęp do odpowiednich części, które będą konieczne do dokonywania tego typu napraw.

AGDDDy1

Posty: 9

 
Faktycznie z serwisami apple jest różnie, ale jak znajdziesz firmę, która pracuje na oryginalnych częściach od tego producenta to faktycznie na taką naprawdę bez większych obaw się będzie można zdecydować.

damian

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture