picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

warsztaty z igłą i nitką, polecicie ?

warsztaty z igłą i nitką, polecicie ?

Dzień dobry, co myślicie o warsztatach z igłą i nitką? Czy to jest bezpieczne dla małych dzieci? Czy wpisywaliście dzieci na takie zajęcia i czy są naprawdę przydatne?

Bankowy

Posty: 4

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

benia

Posty: 5

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Sabinka_22

Posty: 25

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka impreza sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, gdyż sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

alibaba

Posty: 4

 
Mnóstwo stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich sporo na pewno coś znajdziesz.

adamu90

Posty: 7

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Bialy_Wilk

Posty: 10

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

klimner56

Posty: 6

 
Wiele stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś znajdziesz.

Kitas

Posty: 11

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

sebastian90

Posty: 10

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały bardzo dobrej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

TomekK

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture