picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Kto może zająć się oświetleniem led ?

Kto może zająć się oświetleniem led ?

Hejka. Czy oświetlenie led jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego? Zależy mi, aby wnętrze zostało urządzone w stylowy sposób :)

Kowalski

Posty: 8

 
Znam pewną stronę, na której możecie znaleźć szereg zastosowań, jakie znajdują rozety dekoracyjne. Myślę, że część z nich przypadłaby Wam do gustu. Dajcie tylko znać.

Fowl1990

Posty: 19

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby Wasz sufit podwieszany został stosownie wykonany. Dzięki temu nie będą się pojawiały jakiekolwiek kłopoty w przyszłości. Na domiar tego macie możliwość poprowadzenia dodatkowych kabli właśnie nad sufitem, jakie będą absolutnie niewidoczne. Polecam takie rozwiązanie.

Strzała

Posty: 8

 
Wybierałem niedawno firmę wykonującą rozety dekoracyjne. Chętnie podzielę się z Wami doświadczeniami. Wystarczy, iż odezwiecie się w prywatnej wiadomości.

Budowlanic23

Posty: 10

 
Po przeczytaniu Waszych opinii przekonuję się do tego, aby zastosować w swoim domu rozety dekoracyjne. Wcześniej miałem wiele wątpliwości w tym zakresie, jakie wyeliminowałem po lekturze Waszych dotychczasowych doświadczeń.

Jimer66

Posty: 10

 
Nie dziwię się, że zainteresowanie wielu z Was wzbudza abażur. Musicie pamiętać o tym, aby na etapie wyboru rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz zachować dobry smak. Czasami warto skonsultować swój wybór z profesjonalistami :-)

krotos34

Posty: 4

 
Z pomocą Waszych sugestii udało mi się poznać także zalety, jak i wady, jakie posiadają rozety dekoracyjne. Teraz jestem przekonany, iż na przestrzeni najbliższych miesięcy postaram się sfinalizować ich nabycie. Pozdrawiam serdecznie.

mustafus

Posty: 9

 
Nie mam wątpliwości, iż przykładowo w salonie sufit podwieszany to bardzo porządne rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

Krakus

Posty: 9

 
Moim zdaniem to przedsiębiorstwo: http://www.rozety.net.pl jest w stanie wykonać dla Państwa sufit podwieszany w zdecydowanie najlepszy sposób.

EKO-Chatka

Posty: 5

 
Dziwię się, iż poniektórzy obawiają się wykonać w mieszkaniu sufit podwieszany. Przecież takowy daje Wam ogromne szanse m.in. w zakresie oświetlenia.

tigra32

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture