picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

długopisy reklamowe, dobry sklep ?

długopisy reklamowe, dobry sklep ?

Już sam nie wiem czy zamawiać plastikowe długopisy reklamowe czy metalowe? Opłaca się przepłacać, jeśli to i tak ma trafić w dużej ilości do klientów?

reklamos

Posty: 2

 
Trzeba szukać, patrzeć i dokładnie czytać, a wtedy znajdzie się coś interesującego. Gusta są bardzo różne i trzeba pamiętać, aby dopasować coś nie dla siebie, a dla klientów.

figo

Posty: 2

 
Korzystałem z zakupu długopisów reklamowych w tej firmie https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe.html i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Wybrałem te najtańsze modele, ale są naprawdę wykonane z wytrzymałych materiałów.

gregcie@

Posty: 16

 
Duża propozycja zawsze daje nieograniczone możliwości, zatem warto będzie sobie wejść na stronę internetową jakiegoś sklepu, aby to wszystko zobaczyć na swoje oczy. Nie każdy jest ekspertem od gadżetów, zatem poszukujemy takich informacji, jakie nam się przydadzą. Wówczas łatwiej będzie zamówić coś interesującego z oferty.

TomekK

Posty: 7

 
Zamawianie tanich gadżetów reklamowych nie jest żadnym problemem. Tych ofert jest bardzo dużo. Po prostu siadamy do komputera i dokładnie sprawdzamy, która z firm ma dla nas taką ofertę, jaka w stu procentach spełni nasze wymagania. Wtedy można będzie u nich coś zamówić.

Marti

Posty: 4

 
Jest tych gadżetów tak bardzo dużo, że trudno się w tym wszystkim połapać. Z drugiej strony łatwiej nam jest dopasować coś do profilu naszej firmy albo strategii reklamy. Promowanie się poprzez gadżety reklamowe jest świetnym i co ważne bardzo tanim pomysłem.

gabryś99

Posty: 11

 
Ludzie lubią gadżety reklamowe, dlatego zawsze im je dostarczam. Nie są drogie, dlatego można sobie na nie pozwolić. Osobiście zamawiamy wszystko przez Internet, bo oszczędzamy przy tym dużo czasu i całkiem sporo pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 4

 
Trzeba szukać, patrzeć i dokładnie czytać, a wówczas znajdzie się coś interesującego. Gusta są bardzo różne i trzeba pamiętać, aby dopasować coś nie dla siebie, a dla klientów.

labuh

Posty: 2

 
Z tego, co słyszałem to u producenta gadżetów reklamowych można odszukać najtańsze i najlepsze oferty. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, albowiem nigdy z takiej oferty nie korzystałem. Najczęściej wchodzę na oferty jakiś pośredników. Trzeba po prostu wiedzieć jak odszukać takiego producenta, a ja nie mam na to czasu.

Marcell3

Posty: 26

 
Na pewno Internet pomaga w znalezieniu takich ofert i oszczędza każdemu czas. Polecam sprawdzić oferty i wtedy każdy będzie wiedział czy coś znajdzie się dla niego interesującego.

gruszk45

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture