picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

Wiecie może na czym polega metoda kaizen? A może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę coś na ten temat?

willos

Posty: 3

 
O systemach erp odszukasz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte mnóstwo informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić inne rzeczy w firmie.

Lupusx

Posty: 12

 
Zarządzanie firmami to niesłychanie trudny kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

witek789

Posty: 13

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Kitas

Posty: 10

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się odnaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy odnaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Pamooko

Posty: 8

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Różyczka

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture