picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

busy do niemiec, gdzie ?

busy do niemiec, gdzie ?

Czy busem można się szybko i tanio dostać do Niemiec? Chcę wybrać się po samochód i nie wiem czy jechać sam busem czy ze znajomym swoim samochodem, co o tym sądzicie?

Mariusz

Posty: 1

 
Ofert od firm, które zajmują się transportem jest niesłychanie dużo. Sam zanim wybiorę jakąś to dobrze wszystko sprawdzam. Wolę trochę dopłacić, niemniej jednak jechać samochodem, który dotrze na czas do celu. Bezpieczeństwo jest ważne.

dominikk6

Posty: 3

 
Dawniej, kiedy ceny paliwa były niższe to można było jechać kombinować samodzielnie wyjazdy. Obecnie w żaden sposób się to nie opłaca, albowiem koszty są zbyt wysokie.

Szozi

Posty: 14

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zadowolony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bo nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są bardzo różne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Ofert od firm, które zajmują się transportem jest bardzo dużo. Sam zanim wybiorę jakąś to dobrze wszystko sprawdzam. Wolę trochę dopłacić, ale jechać samochodem, który dotrze na czas do celu. Bezpieczeństwo jest ważne.

Uleczek4

Posty: 2

 
Widziałem firmę zajmująca się transportem busami do niemiec z zachodniopomorskiego na stronie https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Sprawdźcie sobie czy warto z nimi współpracować czy może jednak nie?

transerwis

Posty: 4

 
Jestem z tych, co wolą wybrać się busem do niemiec i mieć kłopot rozwiązany. Po co mam się stresować dojazdami? Będą korki i trzeba stać? Mnie to nie interesuje, a tak człowiek siedzi i myśli jak tu do celu dojechać.

Fajae

Posty: 27

 
Można jechać busem, ale trzeba sprawdzać, z jaką firmą mamy to zrobić. To istotne dla nas. Chodzi o to żeby mieć komfortowe busy, bo im dalej się jedzie tym droga jest bardziej uciążliwa. Istotne będzie również to, aby kierowcy byli profesjonalistami, bo my chcemy przecież bezpiecznie dojechać do niemiec pod wskazany adres.

EQP91

Posty: 13

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

Adnidaaw

Posty: 1

 
Kilka razy byłem busem w Niemczech i kilka razy swoim samochodem. Jeżeli jedziemy w pięć ludzi to już się to opłaca, niemniej jednak jeśli ktoś jedzie sam to lepiej zabrać się do busa.

szmitt56

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture