picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Szukam firmy zajmującej się przegrywaniem vhs?

Szukam firmy zajmującej się przegrywaniem vhs?

Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu.

Biorę pod uwagę firmę zajmującą się zmianą formatu zapisu filmu z vhs na dvd. Wydaje mi się że jeszcze sporo osób posiada w swoich domowych pieleszach starych kaset.

Co o tym sądzicie?

Michałek

Posty: 15

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Obecnie wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Czarek

Posty: 17

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Invar4

Posty: 18

 
Witam. no to masz problem którego nie ma. Wystarczy że udasz się do punktu w którym zajmują się takimi czynnościami jak przetwarzanie filmów formatu vhs na dvd i dzięki temu nie tylko twoje dziecko ale jego dzieci a twoje wnuki z pewnością znów po latach wrócą do tego filmu.

@_yyy111

Posty: 24

 
Dzień dobry. Odważny jesteś albowiem ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się że nie podołam a to dopiero będzie gigantyczny wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie później śmiano.

Grażyna12

Posty: 35

 
Dzień dobry.
nie ma oczywiście lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

elonik56

Posty: 27

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to rzeczywiście robić niezwykle rozsądnie. Nie można byle komu powierzyć tak istotnych spraw.

adopogi

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture