picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wtyczka do walidacji formularzy, gdzie ?

wtyczka do walidacji formularzy, gdzie ?

Witam, czy ktoś wie, która jest najlepsza wtyczka do walidacji formularzy na stronie internetowej? Jestem na etapie zakładania witryny i potrzebuje dobrych wtyczek do zarządzania. Możecie polecić mi seriws, gdzie znajdę dużą dawkę wiedzy na ten temat?

alus

Posty: 1

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

bertys

Posty: 5

 
Na wielu stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja zazwyczaj szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

alla

Posty: 7

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

Adam 105

Posty: 8

 
Pożądane byłoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja na ogół szukam serwisów, na jakich ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które należałoby wykorzystać w swojej witrynie.

anituek

Posty: 12

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Marioleczka

Posty: 10

 
Jak chcesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, która pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Sporo interesujących wskazówek, wiadomości, a zarówno informacji w jednym miejscu.

Gucio

Posty: 6

 
Właśnie konieczna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę odnaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

englandrm

Posty: 6

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są niezmiernie potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Iunae_Milt

Posty: 14

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture