picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

normobaria, szukam

normobaria, szukam

Korzystaliście z oferty, jaką ma firma normobaria? Mają komorę do tlenoterapii i chce się do nich zapisać, ale szukam jeszcze jakiś opinii osób, które już tam wcześniej były.

Rico

Posty: 1

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u fachowców. Tylko wówczas wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

barca 29

Posty: 4

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem niezwykle zaspokojony. Człowiek czuje się o mnóstwo lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, niemniej jednak czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

Specjalista

Posty: 6

 
Po operacji nie było mi bezproblemowo dojść do siebie. Zwyczajne sposoby rehabilitacji niewiele dawały. Dopiero po tlenoterapii poczułem się lepiej. Dla mnie jest to najlepsza metoda, aby zregenerować swój organizm i wszystkim mogą to polecić. Przekonacie się, że naprawdę są z tego tylko i wyłącznie same pozytywne efekty.

guster

Posty: 4

 
Zabiegi na dotlenianie komórek znalazłem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w której można zabiegi przeprowadzać. Posiadają na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni profesjonalna.

Babeczka

Posty: 3

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest niezwykle pomogła. Czuła się o mnóstwo lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, dlatego takie zabiegi są niezwykle potrzebne i przynoszą najlepsze efekty.

q_wer

Posty: 10

 
Terapia tlenem jest atrakcyjna od dawna i przynosi faktycznie niezwykle porządne efekty. Na pewno należałoby się tym zainteresować, niemniej jednak wszystkie zabiegi, jakie są przeprowadzane winny być pod okiem ludzi z niezwykle dużym doświadczeniem.

Wraczki333

Posty: 2

 
Uważam, że do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane przez specjalistów, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Wiele osób, które znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

Dragon

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy normobaria i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że ta firma zna się na rzeczy i posiada na swoje zabiegi specjalistyczne certyfikaty. Można to sprawdzić na stronie.

LLardmen

Posty: 6

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem bardzo zadowolony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o wiele lepiej i chce mi się bardziej żyć. Od lat mam problemy psychiką, ale takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie bardzo pomocne.

Marioleczka 

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture