picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kamper Warszawa, znacie ?

kamper Warszawa, znacie ?

Czy kamper w Warszawie jest drogi w wynajęciu? Opłaca się to robić? Gdzie spać w kamperze? Lubię przygody, dlatego szukam ciekawego pomysłu na wakacje.

Damiano

Posty: 3

 
Wynajmowałem różne kampery w Warszawie, ale moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dzisiaj wróciliśmy do tradycyjnych podróży, ale kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

Trener

Posty: 10

 
My wynajem kamperów w Warszawie wybieramy w profesjonalnej firmie. Taką ofertę można sobie zobaczyć na https://wakacjecamperem.pl i warto tam zajrzeć. Nowe, piękne i komfortowe kampery w niezwykle przystępnych cenach.

Yuri20

Posty: 11

 
Pamiętajcie kamper jest wart dużo kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wtedy nie będzie problemów.

Marysia

Posty: 30

 
Pamiętajcie kamper jest wart mnóstwo kasy, więc o niego dbajcie. Jeśli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wówczas nie będzie kłopotów.

frunet

Posty: 21

 
Od zawsze wykorzystujmy komfortowe kampery do podróży i nie wyobrażamy sobie innej formy wakacji. Należałoby spróbować żeby się przekonać czy to jest dokładnie to, czego szukacie. Nam się to podoba.

alibaba

Posty: 9

 
Wszystko ma własne wady i zalety. Dom masz cały czas z tyłu, niemniej jednak też wyjazd do zatłoczonych miast jest utrudniony. Warto mieć ze sobą rowery, albowiem wtedy, jeżeli chcemy coś zwiedzać to się na nie przesiadamy i jedziemy. Dużo ludzi podróżuje kamperami i są niezwykle zadowolone, dlatego trzeba sprawdzić czy dla Was to jest stosowne.

duszter

Posty: 9

 
Wszystko ma swoje wady i zalety. Dom masz cały czas z tyłu, ale też wyjazd do zatłoczonych miast jest utrudniony. Warto mieć ze sobą rowery, bo wtedy, jeśli chcemy coś zwiedzać to się na nie przesiadamy i jedziemy. Wiele osób podróżuje kamperami i są bardzo zadowolone, dlatego trzeba sprawdzić czy dla Was to jest odpowiednie.

Thief88

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture